Ubytovanie

Penzión Port club Vám ponúka ubytovanie v útulne zariadených izbách ponúkajúcich komfort, priestrannosť a výhľad na Oravskú priehradu. Maximálna kapacita penziónu predstavuje 22 stálych lôžok a možnosti doplnenia 6 prístelok. Všetky izby sú štandardne vybavené LCD TV, bezplatným wifi pripojením a vlastným sociálnym zariadením.

 

Check In: 14:00   |   Check Out: 10:00

Dvojlôžková izba


V dvojlôžkovej izbe sa nachádzajú 2 pevné lôžka, LCD TV so satelitným príjmom, stolík s nočnou lampou a stoličkou. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom , WC, umývadlom, tekutým mydlom, zrkadlom a rebríkovým radiátorom. Na izbe sú pre každú osobu pripravené uteráky s osuškami, šampón a sprchový gél.

 

 Apartmán

 

 

 V penzióne disponujeme dvoma apartmánmi s maximálnou kapacitou 5 osôb. V spálni sa nachádza manželská posteľ a možnosť pridania prístelky ako ďalšieho lôžka. Obývacia izba je vybavená rozkladacím gaučom ktorý slúži ako prístelka pre 1 alebo 2 osoby, LCD TV so satelitným príjmom, stolík s nočnou lampou a stoličkou. Apartmán má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou.

Prístelka: za príplatok je možné doložiť do niektorých dvojlôžkových izieb aj ďalšie lôžko, ktoré je plnohodnotnou posteľou s rozmerom matraca 80 x 190 cm.